• Esa Yazılım
  • Esa Yazılım

ACENTACIM NEDİR?

Acenta Sistemidir.
Acentacım, havayolları ve uçak bileti tedarikcilerinin, acenta ekranlarına tek bir sistem üzerinde bağlanıp işlem yapmanızı sağlayan kolay ve hızlı bir acenta sistemidir.

Arama Motorudur
Acentacım, Havayolu ve uçak bileti tedarikcilerinin acenta ekranlarında tek sistem üzerinde uçuş arama motorudur. Kullanıcı bilgilerini bir kerede tanımlayarak, tek sistem tek şifre teknolojisi hızıyla, uçuş bilgilerini tüm havayollarının ve bilet sistemlerinin acenta ekranlarında aynı anda fiber hızında arama yapmanızı sağlayan arama motorudur.

İşinizin Zorluklarını Biliyoruz !

İşinizin zorluklarını ve gereksinimlerini biliyoruz. Aynı anda gelen müşteriler, telefon, skype gibi iletişim araçlarının yanı sıra birden fazla acenta sistemlerine giriş bilgieleriyle farklı internet tarayıcılarıyla işlem gerçekleştirmek artık acentacımla çok kolay!

İATİ

TEK TARAYICI

Acentacım, sayesinde tek tarayıcı kullanarak acentası olduğunuz havayollarının ve bilet sistemlerinin acenta ekranlarında artık işlem yapmak çok kolay (Chrome)

İATİ

TEK SİSTEM

Acentacım, sayesinde tek bir sistem üzerinde acentası olduğunuz havayolları ve bilet sistemlerinin acenta ekranlarında bağlanın ister işlem yapın isterseniz satış yapın.

İATİ

TEK ŞİFRE

Acentacım, sayesinde tek bir şifre ile acentası olduğunuz havayolları ve bilet sistemlerinin acenta ekranlarında işlem yapmak artık çok kolay.

Acentacım Size Ne Kazandırır ?

Acentacım

1) Asıl rekabetin zamana dönüştüğü günümüzde acentacım ile zamanınızı daha verimli kullanırsınız.

2) Acentacım ile aynı performansla daha çok müşteriyle iletişime geçip daha çok kazanç sağlarsınız.

3) Acentacım, personelinizin gerçek yardımcısıdır ve pratiktir. Bu sayede işlemlerinizi daha hızlı ve kolay yaparsınız.

4) Acentacım ile genel giderlerinizi ve insan kaynakları kullanımını daha verimli kullanırsınız.

5) Acentacım ile bilgisayarınızda gereksiz sekmelerden ve ekran kalabalığından kurtulursunuz.